telefon

banner

tesisat

İl geneli tüm bölgelere tesisat bakımı, tesisat arıza tesbiti, tesisat tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzman su tesisatçısı olarak günün her saatinde tesisat sorunlarınzı gideriyoruz. Tesisatlarınızda oluşan sorunlarınız için bizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ile en kısa sürede adresinize gelerek tüm tesisat işlerinizi yapıyoruz. geneli her türlü tesisat işleri yapmaktayız. İhtiyacınız olması halinde hemen bizi arayıp yaşadığınız sorun hakkında bilgi vermeniz durumunda hızlı ve ekonomik şekilde yardımcı oluyoruz.

kaçak

Ev ve iş yerlerinizde, binalarınızda ortaya çıkan her türlü su kaçağı problemleriniz için hizmetinizde bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Su kaçağı tesbiti firmamız sizlere mümkün olan en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile vermektedir. Kırma işlemi yapmadan tüm su kaçaklarını tesbit ediyor ve gerekli tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bölgelerde verdiğimiz su kaçağı tesbiti ve su kaçağı tamiri hizmetlerimiz için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

tuvalet

Tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma hizmetimiz bulunmaktadır. Tuvaletlerinizde oluşan tıkanıklık sorunlarınızı gideren tıkanıklık açma firmamız bu konuda gerekli modern alet ve ekipmanlar ile tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma firmamız günün her saatinde çalışmaktadır. Evinizde bir tuvalet tıkanıklık açma işi olduğunda bizi aramanız yeterli olacaktır. Saat farkı gözetmeden hemen adresinize gelip tıkalı tuvalet açma işlemlerimizi yapıyoruz.

lavabo

Lavabonuz tıkandığında hemen adresinize gelerek lavabo tıkanıklığı probleminizi gideriyoruz. Lavabo açma firması olarak tüm bölgelere hizmet veriyoruz. Tıkanmış lavabonuzu en iyi yöntemlerle açıyoruz. Günün her saatinde her türlü lavabo sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Mutfak ve banyo lavabonuz tıkandığında hemen bizi aramanız yeterli olacaktır. Lavabonuzu yanımızda getirdiğimiz en iyi alet ve ekipmanlar ile işlem yaparak tıkanıklığı hemen gideriyoruz.

logar

Logar temizleme ve kanal açma hizmetlerimiz mevcuttur. Tıkalı kanal açma firması olarak tüm bölgelerde logar tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, kanal temizleme çalışmaları yapıyoruz. Logarlarınızda ortaya çıkan her türlü sorunu kısa sürede deneyimli kadromuz ile çözüme kavuşturuyoruz. Tıkanmış logar açma firmamız her türden logar ve kanalizasyon sorunlarınızı gidermektedir. Kanalizasyon ve logarlarda meydana gelen çatlak, arıza, sızıntı, tıkanıklık açma işleriniz için bize ulaşmanız yeterlidir.

kombi

Kombi tesisatı, kat kaloriferi tesisatı ile ilgili arıza tesbiti, tesisat bakımı ve tesisat tamiri hizmetlerimizden en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Kombi ve kat kaloriferinde oluşacak her türlü arızayı uzman kadromuz ile gideriyoruz. Ayrıca petek temizleme, petek bakımı, petek tamiri hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Su tesisat firması olarak her türlü tesisat işleriniz için bizi aradığınızda hemen adresinize gelerek gerekli çalışmayı ve işlemleri başlatıyoruz. Kombi tesisat ve petek sorunlarınız için lütfen bizi arayınız.